top of page
Gato | NIBE MT-WH21
Nibe-Logo.png

Kullanım Sıcak Suyu Isı Pompaları

Üçgenler-gri.png

NIBE MT-WH21

NIBE MT-WH21, havadaki enerjinin %70'ini geri dönüştürerek bir ev için sıcak su üretir. Aynı zamanda, banyo veya mutfaktaki nemden kurtularak daha temiz hava ve daha iyi bir iç mekan iklimi elde edebilirsiniz.


NIBE MT-WH21, EN 16147'ye göre 3.57'lik olağanüstü bir COP ile Sınıfının En İyisi olarak test edilmiştir.


MT-WH21'i tam olarak özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Birçok seçenek, güneş enerjisiyle ısıtma veya yerden ısıtma* ile birleştirmeyi veya yaz aylarında soğutma maddesi olarak kullanmayı içerir. Ünite üzerindeki tüm ana çalışma modlarına, fonksiyonlara, ayar noktalarına ve bilgilere erişebilirsiniz. Kontrol paneli kullanıcı dostudur ve ayarlar OTOMATİK, EKO, YÜKSELTME, SESSİZ ve TATİL gibi işletim modlarını içerir.

• Bir ev için suyu ısıtmak için gereken ısı enerjisinin %70'e kadarı havadan geri dönüştürülebilir. Enerji kaynağı olarak dış hava, ortam havası veya egzoz havasını kullanabilir


• Yüksek verimli kullanım sıcak suyu ısı pompası


• Kolay kurulum, örneğin bodrum katında veya
hizmet odasında

Gato NIBE MT-WH21

NIBE MT-WH21 ÖZELLİKLER

Gato | NIBE MT-WH21 ÖZELLİKLER

Bağlantı Yoluyla Konfor

NIBE adını taşıyan her ürünün sonucunu her zaman en üst düzeye çıkarmak için çalışırken, bağlantı yoluyla bir bütün olarak sisteme odaklanırız. Bu sayede size serinleyebilen, ısıtabilen, havalandırabilen ve evinizi sıcak su ile besleyebilen çok çeşitli akıllı ve yüksek verimli ürünler sunabiliriz. Doğadan güç toplayarak, mükemmel iç mekan iklimini yaratabilir ve çevre üzerinde minimum etkiyle evinizin konforunu yaşayabilirsiniz. Bizim için asıl önemli olan bu.

Doğamızda var.

Ürünün verimlilik sınıfı ve sıcak su için musluk profili.

Katalog

KATALOG KAPAĞI.JPG
bottom of page